Osłony okienne z Pszczyny

Firma DAVPOL z Pszczyny oferuje różnego rodzaju systemy osłon okiennych. Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz naprawą żaluzji, rolet zewnętrznych i wewnętrznych, markiz, moskitier oraz bram garażowych. Naszą ofertę kierujemy do firm, przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

• bogata oferta •

Posiadamy duży wybór produktów do zaciemniania i dekoracji okien. Naszym atutem jest różnorodna i bogata oferta, dostępna w wielu wersjach systemowych i kolorystycznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale rozwijamy nasz asortyment.

Nasza oferta obejmuje następujące produkty:

Polecamy również sprawdzić wizualizator oraz filmy pokazowe, które – mamy nadzieję – pomogą w wyborze idealnego produktu dla Państwa potrzeb.

• wieloletnie doświadczenie •

Firma DAVPOL może pochwalić się dużym doświadczenie w branży technik osłonowych. Montażem oraz sprzedażą rolet i żaluzji zajmujemy się od 1998 roku. Z naszych usług na terenie Pszczyny i poza nią, korzystają między innymi: Sąd Rejonowy, Starostwo Powiatowe, Pszczyński Zarząd Edukacji, Bank Spółdzielczy oraz wielu innych. Zajmujemy się także dostawą, montażem i konserwacją wszelkiego rodzaju rolet i żaluzji dla tak dużego zakładu, jakim jest FIAT Auto Poland.

• produkty renomowanych firm •

DAVPOL jest autoryzowanym partnerem liderów na rynku napędów i automatyki do rolet, żaluzji, markiz i bram – firm SOMFY oraz Elero.

SOMFY - zaświadczenie

ELERO - zaświadczenie


Zapraszamy Państwa do współpracy »

DAVPOL • oferta

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome to jeden z najbardziej funkcjonalnych i ekonomicznych systemów osłonowych – stosowany od wielu lat, wciąż cieszy się popularnością. Żaluzje pionowe są idealne do okien i witryn o dużych wymiarach, zaś dzięki wysokiej funkcjonalności i eleganckiemu wyglądowi pasują do każdego pomieszczenia.

DAVPOL • oferta

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe są idealne do okien i witryn o dużych wymiarach. Dzięki wysokiej funkcjonalności i eleganckiemu wyglądowi stosowane są zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w bankach, firmach, salach konferencyjnych itp.

DAVPOL • oferta

Rolety zewnętrzne

Rolety w skrzynkach półokrągłych są nie tylko nowoczesnym sposobem zabezpieczenia domu, ale także jego doskonałym elementem dekoracyjnym. Rolety zewnętrzne w skrzynce podtynkowej najczęściej stosowane w budynkach gdzie rolety mają pozostać niewidoczne. Rolety nadstawne zwane również naokiennymi.

DAVPOL • oferta

Rolety w kasecie

Passionata – jeden z systemów rolet w kasecie przeznaczonych do montażu na oknie. Suita – roleta w całości przyklejana do okna. Luisa – system rolety wolnowiszącej wyposażonej w kasetę. Vivo – roleta stosowana do wszystkich typów okien dachowych.

DAVPOL • oferta

Rolety triola

Systemy triola i triola 2 o gabarytach pośrednich: między roletą w wersji mini – triola, a roletą wolnowiszącą standardową opartą na sprawdzonych od lat na rynku wieszakach. Triola 2 wpisuje się dokładnie pomiędzy te dwie wersje.

DAVPOL • oferta

Rolety DZIEŃ/NOC

Rolety DZIEŃ/NOC są nowa­torskiem rozwiązaniem w role­tach mate­ri­ałowych, a zarazem stanowią najbardziej ekskluzy­wny pro­dukt w gamie rolet materiałowych.

DAVPOL • oferta

Bramy garażowe

Bramy garażowe wykonywane są z paneli, które są dwuściennymi segmentami z blachy stalowej o wysokości 50 i 61 cm lub z ich kombinacji o grubości 40 mm. Bramy rolowane – stanowią alternatywę dla bram segmentowych, wykonywane są z wysokiej jakości profili wypełnionych pianką poliuretanową.

DAVPOL • oferta

Markizy

Stosowane są do osłaniania dużych powierzchni tarasowych, balkonowych bądź ogrodowych. Materiały stosowane w markizach wykonane są z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, impregnowanej teflonem, co sprawia, że markizy te mają zwiększoną żywotność.

DAVPOL • oferta

Moskitiery

Oferujemy: moskitiery ramowe do montażu na ramę okna z możliwością zastosowania zawiasów, moskitiery rolowane do montażu we wnękach okiennych oraz drzwiowych, moskitiery drzwiowe do zabezpieczenia otworów drzwiowych przed insektami.

DAVPOL • oferta

Plisy

Żaluzje plisowane to doskonałe rozwiązanie dla biur, mieszkań oraz każdego okna, nawet o nietypowych kształtach i rozmiarach. Bogata kolorystyka sprawia, że plisy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe są produktem zaprojektowanym z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Zostały stworzone z myślą o potrzebach architektów, inwestorów, dystrybutorów, a przede wszystkim użytkowników końcowych.

DAVPOL • oferta

ScreenRoll

ScreenRoll to nowoczesne rolety pozwalające regulować dostęp światła i ilość ciepła. Wykonane są z przędzy włókna szklanego lub poliestrowego, pokryte PCV. Tkaniny te odporne są na warunki atmosferyczne, ogień i kurz, zatrzymują 90% cieplnej energii słonecznej nie zaciemniając całkowicie pomieszczeń.