DAVPOL • oferta

Rolety zewnętrzne standard

Najpopularniejszy system rolet zewnętrznych. Dzięki doskonałym komponentom i staranności wykonania są one uznawane za produkty o wysokim europejskim standardzie – głównymi dostawcami elementów są uznani w branży Aluprof i Somfy.

Dodatkowym atutem jest możliwość nieograniczonego doboru odpowiednich napędów elektrycznych i sterowań.

Rolety w skrzynkach półokrągłych

Są nie tylko nowoczesnym sposobem zabezpieczenia domu, ale także jego doskonałym elementem dekoracyjnym. Co więcej, poczucie komfortu dają szerokie możliwości sposobu obsługi rolet, np. z napędem elektrycznym lub sterowaniem centralnym – za pomocą jednego pilota lub przełącznika możemy sterować roletami w całym domu.

Rolety zewnętrzne w skrzynce podtynkowej

Najczęściej stosowane w budynkach gdzie rolety mają pozostać niewidoczne. Dzięki zastosowaniu nośnika tynku, elewacja jest nakładana na przednią część rolety, co powoduje, że skrzynka pozostaje niewidoczna. Klapa rewizyjna umieszczona u dołu skrzynki pozwala równocześnie na swobodny dostęp serwisowy do rolety. Często stosowane w przypadku wykuszów, gdzie z przyczyn technicznych nie ma możliwości zastosowania rolety nadstawnej.

Rolety nadstawne

Zwane również naokiennymi są produktem zaprojektowanym z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań techniczno-technologicznych. Zostały stworzone z myślą o potrzebach architektów, producentów, dystrybutorów, a przede wszystkim użytkowników końcowych.

Systemy rolet naokiennych dają możliwość konfiguracji różnych wariantów rolet uwzględniając:
• wymiary skrzynki rolety (wysokość, głębokość),
• dodatkowe wyposażenie (siatka antyinsektowa, docieplenie),
• rodzaj napędu (elektryczny, ręczny),
• umiejscowienie pokrywy rewizyjnej skrzynki (od dołu, od tyłu),
• sposób zabudowy (całkowita, z zewnątrz, od wewnątrz, bez zabudowy),
• estetykę wykończenia (aluminium, okleina dekoracyjna).

Rolety naokienne pozwalają na uzyskanie optymalnej izolacji termicznej, a produkcja systemu oparta na stabilizatorach bezołowiowych jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Innowacyjność, uniwersalność i jakość to cechy, dzięki którym rolety nadstawne spełniają wymagania stawiane nowoczesnym roletom zewnętrznym.


• WYŚWIETL CAŁĄ OFERTĘ •