DAVPOL • oferta

Nowatorskie rozwiązanie w roletach materiałowych

Rolety DZIEŃ/NOC są najbardziej ekskluzywnym produktem w gamie rolet materiałowych. DZIEŃ/NOC to roleta z podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski o różnej absorpcji światła. Jedna tkanina, która naprzemiennie zasłania lub odsłania wpadające światło. Dzięki zastosowaniu specjalnych wieszaków roleta ta może być montowana do ściany lub sufitu.

Szeroka kolorystyka tkanin i osprzętu. W kolekcji posiadamy ponad 50 tkanin dzień/noc w trzech typach tkanin: Spring, Aroso, Zakynthos.

DZIEŃ/NOC – triola 2

Doskonałe połączenie właściwości żaluzji poziomej i atrakcyjności roletki materiałowej. Roleta triola 2 w systemie dzień/noc jest zbudowana na wieszakach systemu triola 2 zamocowanych na stałe do profilu montażowego PCV. Jeden koniec tkaniny jest naklejony na rurkę stalową o średnicy 17 mm umocowaną w wieszakach, a drugi koniec materiału jest podwieszony przy pomocy taśmy blokady do profilu nośnego PCV.

DZIEŃ/NOC – passionata

Teraz dostępna z popularnymi i lubianymi tkaninami w szerokiej gamie kolorystycznej i teksturowej, od delikatnego materiału Aroso po designerski Spring. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej kaset, prowadnic i obciążników (biały, brązowy oraz w okleinie złoty dąb, ciemny dąb, orzech i mahoń).

DZIEŃ/NOC – suita

Nowa odsłona rolety materiałowej suita. Możliwość stosowania tkanin dzień/noc sprawia, że roleta o małej kasetce także potrafi doskonale wkomponować się w każdą aranżację. Dostępna w dwóch kolorach kaset, prowadnic i obciążników (biały, brązowy oraz w okleinie złoty dąb, orzech).


• WYŚWIETL CAŁĄ OFERTĘ •