DAVPOL • oferta

Passionata

Jeden z dwóch systemów rolet w kasecie przeznaczonych do montażu na oknie. Płaska kaseta przykręcana do listwy przyszybowej, z prowadnicami płaskimi przeklejanymi do listwy przyszybowej za pomocą taśmy piankowej. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej kaset, prowadnic i obciążników (biały, brąz, szary, beż, żółty, zielony, niebieski oraz w okleinie złoty dąb, jasny dąb, ciemny dąb, orzech i mahoń).

Suita

Roleta w całości przyklejana do okna bez konieczności ingerencji w jego strukturę. Dzięki specjalnie wyprofilowanym prowadnicom, istnieje możliwość montażu bezpośrednio na ramie okna. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej kaset, prowadnic i obciążników (biały, brąz, jasny brąz, beż oraz w okleinie złoty dąb, jasny dąb, ciemny dąb, orzech i mahoń).

Luisa

System rolety wolnowiszącej wyposażonej w kasetę oraz dodatkowo prowadnice. Możliwość montażu na ścianę i do sufitu. Istnieje możliwość zastosowania napędu elektrycznego.

Vivo

Roleta stosowana do wszystkich typów okien dachowych, takich producentów jak: Velux, Fakro, Okpol czy Roto oraz do okien nietypowych. Roleta z napędem sprężynowym z możliwością zatrzymania na dowolnej wysokości dzięki specjalnie wyprofilowanym prowadnicom i obciążnikowi. Dostępna w kolorach: srebrny (anoda), beżowy, biały, brązowy, oraz w kolorach drewnopodobnych: złoty dąb, jasny dąb oraz orzech.


Sprawdź również ofertę rolet DZIEŃ/NOC »


• WYŚWIETL CAŁĄ OFERTĘ •