DAVPOL • oferta

Moskitiera ramowa

Przeznaczona do montażu na ramę okna z możliwością zastosowania zawiasów. Moskitiera kołnierzowa, jako rozwinięcie możliwości moskitiery ramowej, pozwala na zamontowanie jej we wnęce ramy okna i doskonale licuje się z jego zewnętrzną powierzchnią. Łatwy i bezinwazyjny sposób montażu moskitiery za pomocą haków obrotowych sprawia, że montaż lub demontaż nie wymaga użycia narzędzi. Siatka z włókna szklanego pokryta winylem zatrzymuje owady, nie ograniczając cyrkulacji powietrza, jednocześnie zapewniając prawie całkowitą przejrzystość. Moskitiery dostępne są w kolorach: biały, brąz, oraz złoty dąb.

Moskitiery rolowane

Przeznaczone do montażu we wnękach okiennych oraz drzwiowych. Mechanizm sprężynowy w znaczący sposób poprawia komfort obsługi. Prowadnica i listwa dolna wyposażona w uszczelki szczotkowe zapewniają jeszcze bardziej skuteczną ochronę przed insektami. Dostępna w kolorze białym, brązowym oraz okleinie złoty dąb.

Moskitiery drzwiowe

Przeznaczone do zabezpieczenia otworów drzwiowych przed insektami. Skrzydła drzwiowe osadzone są w solidnych, praktycznie samonośnych aluminiowych futrynach mocowanych we wnęce drzwiowej.

Moskitiery drzwiowe są dostępne w trzech systemach:
• moskitiery zawiasowe pojedyncze,
• moskitiery zawiasowe podwójne – do większych powierzchni,
• moskitiery przesuwne – z możliwością zastosowania w przypadku drzwi przesuwnych,
• moskitiery przesuwne podwójne.

Plisse to idealny system moskitier do drzwi balkonowych. Brak dolnego profilu ułatwia korzystanie z tego systemu. Plisowana siatka po zsunięciu chowa się w prowadnicy bocznej. System umożliwia zasłonięcie nawet bardzo szerokich przejść dzięki możliwości łączenia ze sobą segmentów w różnych konfiguracjach. Dostępna w trzech kolorach: biały, brązowy oraz w okleinie złoty dąb.


• WYŚWIETL CAŁĄ OFERTĘ •