DAVPOL • oferta

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome to jeden z najbardziej funkcjonalnych i ekonomicznych systemów osłonowych – stosowany od wielu lat, wciąż cieszy się popularnością. Żaluzje pionowe są idealne do okien i witryn o dużych wymiarach, zaś dzięki wysokiej funkcjonalności i eleganckiemu wyglądowi pasują do każdego pomieszczenia.

DAVPOL • oferta

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe są idealne do okien i witryn o dużych wymiarach. Dzięki wysokiej funkcjonalności i eleganckiemu wyglądowi stosowane są zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w bankach, firmach, salach konferencyjnych itp.

DAVPOL • oferta

Rolety zewnętrzne

Rolety w skrzynkach półokrągłych są nie tylko nowoczesnym sposobem zabezpieczenia domu, ale także jego doskonałym elementem dekoracyjnym. Rolety zewnętrzne w skrzynce podtynkowej najczęściej stosowane w budynkach gdzie rolety mają pozostać niewidoczne. Rolety nadstawne zwane również naokiennymi.

DAVPOL • oferta

Rolety w kasecie

Passionata – jeden z systemów rolet w kasecie przeznaczonych do montażu na oknie. Suita – roleta w całości przyklejana do okna. Luisa – system rolety wolnowiszącej wyposażonej w kasetę. Vivo – roleta stosowana do wszystkich typów okien dachowych.

DAVPOL • oferta

Rolety triola

Systemy triola i triola 2 o gabarytach pośrednich: między roletą w wersji mini – triola, a roletą wolnowiszącą standardową opartą na sprawdzonych od lat na rynku wieszakach. Triola 2 wpisuje się dokładnie pomiędzy te dwie wersje.

DAVPOL • oferta

Rolety DZIEŃ/NOC

Rolety DZIEŃ/NOC są nowa­torskiem rozwiązaniem w role­tach mate­ri­ałowych, a zarazem stanowią najbardziej ekskluzy­wny pro­dukt w gamie rolet materiałowych.

DAVPOL • oferta

Bramy garażowe

Bramy garażowe wykonywane są z paneli, które są dwuściennymi segmentami z blachy stalowej o wysokości 50 i 61 cm lub z ich kombinacji o grubości 40 mm. Bramy rolowane – stanowią alternatywę dla bram segmentowych, wykonywane są z wysokiej jakości profili wypełnionych pianką poliuretanową.

DAVPOL • oferta

Markizy

Stosowane są do osłaniania dużych powierzchni tarasowych, balkonowych bądź ogrodowych. Materiały stosowane w markizach wykonane są z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, impregnowanej teflonem, co sprawia, że markizy te mają zwiększoną żywotność.

DAVPOL • oferta

Moskitiery

Oferujemy: moskitiery ramowe do montażu na ramę okna z możliwością zastosowania zawiasów, moskitiery rolowane do montażu we wnękach okiennych oraz drzwiowych, moskitiery drzwiowe do zabezpieczenia otworów drzwiowych przed insektami.

DAVPOL • oferta

Plisy

Żaluzje plisowane to doskonałe rozwiązanie dla biur, mieszkań oraz każdego okna, nawet o nietypowych kształtach i rozmiarach. Bogata kolorystyka sprawia, że plisy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.